ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

اگر می خواهید پست های شما هم در اینستاگرام لایک بیشتری داشته باشد این آموزش مخصوص شماست. در این اموزش بهترین راه ها و ترفند های افزایش لایک اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم. پس با های کارن در سری آموزش های اینستاگرام مارکتینگ همراه باشید.

1- استفاده از هشتگ های مرتبط با پست

استفاده صحیح از هشتگ های مرتبط با عکس یا ویدیو شما می تواند در روند افزایش لایک اینستاگرام شما خیلی تاثیر گذار باشد.هشتگ ها می توانند بیش از 60 درصد بازدید و تعداد لایک پست شما را افزایش دهد. استفاده از هشتگ ها زمانی به درستی برای شما نتیجه بخش خواهد بود که عکس یا ویدیو شما به اندازه کافی جذاب و با کیفیت باشد و از طرفی هشتگ ها به درستی انتخاب شده باشند.
اگر هشتگ ها را به درستی برای پست خود انتخاب نکنید به هیچ عنوان نمی تواند باعث بیشتر دیده شدن پست شما شود. رعایت این دو نکته در استفاده از هشتگ ها بسیار بسیار مهم است.

2- پست گذاشتن در زمان مناسب

خب با یک سوال شروع می کنم!!! شما چه ساعتی می خوابید؟ ممکن است من و یا حتی شما ساعت خواب مشخصی نداشته باشیم ولی عموم مردم ساعت 12 شب می خوابند و ساعت 7 صبح بیدار می شوند که به کار هایشان برسند.
خب با این اوصاف اگر شما بهترین و جذاب ترین عکس و ویدیو دنیا را هم بخواهید در پیج خود بگذارید اما ساعت 3 صبح! بخش بزرگی از فالوور های پیج شما خواب هستند و پست شما دیده نمی شود و عملا یکی از مهم ترین عامل های افزایش لایک اینستاگرام را نا دیده گرفته اید. این مثال را زدم که به شما توضیح بدم که ساعت انتشار پست خیلی خیلی مهم است.
جذاب ترین پست ها هم اگر در ساعت خوبی منتشر نشوند بخشی از مخاطبین آن را نمی بینند پس نکته مهمی که وجود دارد قبل از منتشر کردن پست با توجه به آنالیز های مختلف بهترین ساعت انتشار پست را بررسی کنید و بعد پست خود را در همان ساعت منتشر کنید.
یکی از بهترین زمان های انتشار پست ساعت 9 تا 10 شب است که عموم مردم در این ساعت آنلاین هستند و پست شما به خوبی می تواند دیده شود البته به شرطی که جذاب و با کیفیت باشد.

3- استفاده از فیلتر های جذاب

فیلتر ها می توانند عکس و یا ویدیو شما را جذاب کنند. هر چقدر جذابیت پست شما بیشتر باشد بیشتر هم دیده می شود. سعی کنید قبل از منتشر کردن پستتان با نرم افزار های مختلف فیلتر های جذابی را برای عکس یا ویدیو خود انتخاب کنید که جذاب تر شود و در نتیجه بیشتر دیده شود

4- پست های مناسبتی و جذاب بگذارید

استفاده از پست های رویداد ها و اتفاقات روز و محبوب یکی از روش های افزایش لایک اینستاگرام پست های شما و همچنین افزایش فالوور پیج شماست. البته باید برای پست خود از هشتگ های مرتبط با موضوع استفاده کنید تا بیشتر دیده شوید.

5- پست هایی با سوژه محبوب

در هر زمانی یک سری پست ها جذاب هستند در کنار این ها پست هایی هستند که همیشه جذاب و محبوب و همیشه سوژه روز اینستاگرامند. شما باید این پست ها را به خوبی شناسایی کنید و از این پست ها برای افزایش لایک اینستاگرام پست خود استفاده کنید.

6- فعال باشید

هر چقدر در اینستاگرام فعال تر باشید پست هایی در زمان های مشخص ارسال کنید اینستاگرام برای پیج شما ارزش بیشتری در نظر می گیرد و وقتی شما پست خود را منتشر کنید احتمال اینکه در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید و پست های شما بیشتر دیده شود بالا است.
البته فعال بودن در اینستاگرام و انتشار پست های جذاب و جذب لایک و کامنت برای پیج شما خیلی تاثیر مثبتی دارد که توضیح دادن آن طولانی می شود و یکی از این تاثیر های مثبت افزایش لایک اینستاگرام است. اما به صورت خلاصه هر چقدر شما در اینستاگرام فعال تر باشید بیشتر دیده می شوید بیشتر لایک می گیرید.

7- عکس ها و ویدیو های با کیفیت و هنری

کیفیت ، هنری و جذاب بودن پست مهم ترین عامل در جذب لایک بیشتر است. کاربران اینستاگرام همیشه به دنبال عکس ها و ویدیو های جذاب هستند حالا یک عکس یا ویدیو جذاب هنری با کیفیت قطعا با استقبال خوبی همراست.
کیفیت، جذاب بودن و هنری بودن عکس ها و ویدیو های شما از هر چیزی مهم تر است پس حتما این مورد را جدی بگیرید.

8- تگ کردن مکان ها

تگ کردن مکان های مرتبط با عکس یا ویدیویی که در اینستاگرام خود منتشر می کنید در روند بیشتر دیده شدن پست شما و افزایش لایک اینستاگرام خیلی تاثیر گذار است. چرا که مکان ها توسط افراد مختلف سرچ می شود و باعث می شود شما بیشتر دیده شوید.
مثلا شما به یک مکان تفریحی، تاریخی یا یک کافه رفتید و در آنجا عکس و ویدیو هایی را ضبط کرده اید وقتی در اینستاگرام خود همان عکس یا ویدیو را با تگ کردن آن مکان منتشر کنید افراد مختلف آن مکان را جستجو می کنند پست شما را می بینند و اگر دوست داشتند پست شما را هم لایک می کنند.

9- استوری را فراموش نکنید

استوری قابلیت جذابی است که در بین کاربران اینستاگرام محبوبیت خاصی دارد. سعی کنید همیشه با استوری های جذاب با کاربران خود ارتباط خوبی برقرار کنید و وقتی پست جدیدی را در پیج خود منتشر کردید در استوری اطلاع رسانی کنید. این کار باعث می شود کسانی که پست شما را در Feed اینستاگرام ندیده اند از طریق استوری مطلع شوند و پست شما لایک بیشتری بگیرد.

نتیجه گیری :

در این آموزش از های کارن سعی کردیم مهم ترین عوامل افزایش لایک اینستاگرام را توضیح دهیم اگر شما هم می خواهید در اینستاگرام تعداد لایک های خود را افزایش دهید رعایت نکات گفته شده در این آموزش را حتما جدی بگیرید.

‫4 نظر ارسال شده در “ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

  • مدیر سایت :

   سلام پردیس
   استوری یکی از قابلیت بسیار محبوب اینستاگرامه که خیلی مورد توجه کاربرای اینستاگرام قرار گرفت از طرفی به دلیل الگوریتم های اینستاگرام پست شما به همه ی فالوور های شما نمایش داده نمیشه و به همین دلیل تعداد لایک هاتون پایین تر از تعداد سین استوری هاتونه.
   موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *